Halımı Neden Dışarıda Yıkatmalıyım ?

Günlük hayatta evlerimiz için vazgeçilmez olan halılarımız kullanıma bağlı olarak zamanla tozları içinde tutarak kirlenip istenmeyen kokular yayabilir ve sağlıksız olabilir.

Halılarınızı evde, bahçe gibi ortamlarda elde yıkamak etkili bir çözüm değildir. Geçmişten günümüze kadar gelen halılarımız zamanla zengin bir çeşit ile karşımıza gelerek evlerimizde rahatlık ve şıklık katmıştır. Bu çeşitliliğin yanında getirdiği temizlik anlamındaki dezavantajları da temizlik malzemeleridir. Her halı çeşidinin yapısına uygun temizlik malzemesi kullanılmadığında halılarınızda kalıcı hasarlar görülebilir.

Halıların yapısı genellikle tozu ve kiri içerisinde tuttuğu için tecrübesiz eller ve özel makinelerde yıkanmadığı taktirde temiz gibi görünebilir ancak içerisindeki kir ve toz bulunmaya devam eder buda temiz gözüken halınız aslında sağlıksız olup sağlınızı tehlikeye atabilir.

Tecrübeli bir firmada titizlik ile yıkanan halınız uzun bir süre şık görüntüsünü ve hoş kokusunu korumaktadır. Uzman ekip tarafından yıkanan halılarınız ilk gün ki görüntüsü ile evinize şıklık katmaya devam edecektir.

Sizde halı yıkama konusunda daha detaylı bilgi veya tarafımızdan halı yıkama hizmeti almak isterseniz buradan bize ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp