Kilim Yıkama

Çağrı hattımız:0212 727 58 57‘den bize ulaşabilirsiniz.

Yıkanması diğer halılara göre daha zor ve zahmetli olan kilimler uzman olmayan kişiler tarafından yıkanmaya çalışıldığında hasar görebilir ve kullanılmaz hale gelebilir.

Yılların verdiği bilgi birikimi ve geniş bir müşteri kitlemizin olması sebebiyle bu sektörde ustalaşmış ekibimiz, kilimlerinizi dikkat ve titizlikle temizlemektedir.

Kilim yıkamanın en ince ayrıntılardan biri yapısı gereği kiri ve tozu içinde tutmasıdır. Dikkatlice bakılmadığı sürece bunu farketmeniz imkansızdır. Bu sebepten ötürü temiz gözüken kilimleriniz aslında kirli, bakteri yuvası haline gelmiş halde ve sağlıksız olabilir.

Belli aralıklar ile yıkanması gereken kilimleriniz diğer halı yıkama hizmetlerinde kullanılan temizlik malzemeleri ile yapıldığında etkili bir temizleme göremezsiniz bu nedenle kilim temizliği için özel olarak üretilen makineler ve temizlik araç gereçleri ile yapılması gerekmektedir.

Temizliğe ihtiyacı olan kilimlerinizi uzman ekibimize teslim ederek en kısa zamanda ilk gün ki görüntüsüne kavuşabilir hoş bir kokuyla teslim alabilirsiniz. Firmamız tarafından özel olarak temizlik işlemi yapılırken aynı zamanda anti-bakteriyel işlem uygulanarak kiliminiz mikrop ve diğer bakterilerden de temizlenir. Daha sağlıklı bir halıya sahip olursunuz. Tarafımızca yıkanan ve anti-bakteriyel işlem uygulanan kilimlerinizi evlerinizde rahatça kullanabilirsiniz.

Sizde temiz ve sağlıklı kilim kullanmak istiyorsanız iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilir ve tecrübeli ekibimiz için bir randevu oluşturarak en kısa sürede kiliminizi bize teslim edebilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp