El Dokuma Halı Yıkama

Çağrı hattımız:0212 727 58 57‘den bize ulaşabilirsiniz.

Günümüzde önemli yeri olan el dokuma halılar geçmişten günümüze kadar gelmiştir.. Bu sebepten ötürü manevi değerleri yüksektir. Sizlerin olduğu kadar bizler içinde önemli olan el dokuma halılarınız özel tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ve el dokuma halıya özel olarak kullanılan makinelerimiz ile dikkatlice temizlenmektedir.

El dokuma halılarınızı yapımında gösterilen titizliği temizleme aşamasında da göstererek orijinal görüntüsünden ödün vermeden temizleyip daha temiz ve hoş bir koku ile sizlere teslim etmekteyiz.

Bulunduğunuz adreste ekibimiz tarafından alınan el dokuma halılarınız dikkatlice firmamızdaki özel makinelerden ve özel temizlik ürünlerinden geçerek yıkanmaktadır. Yıkamanın ardından hemen kurutma işlemine geçen halılarınız yine özenle kurutulur. Bozulmayacak şekilde paketlenir. Paketlenen halılarınız sizinde bilginiz dahilinde tarafınıza teslim edilir.

Tarafımızca temizliği yapılıp teslim edilen halılarınız özel olarak temizlenmenin yanında gözle görünmeyen mikroplardan da arındırılarak daha sağlıklı adımlar atmanız için kullanımınıza sunulur.

Siz de manevi değeri büyük olan el dokuma halılarınızı verecek güvenli bir firma arıyorsanız iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilir randevu veya daha detaylı bilgi alabilirsiniz…

TIKLA ARA
WhatsApp