Yün Halı Yıkama

Çağrı hattımız:0212 727 58 57‘den bize ulaşabilirsiniz.

Günümüzde görüntüsü ve kullanım kolaylığı açısından çok sık kullanılan yün halılar yapısından ötürü hassas ve kirlenmeye müsait halı türlerindendir. Hassas yapısı nedeniyle temizliği yapılırken dikkat gerektirir aksi taktirde geri dönüşü olmayan zararlar görebilir.

Müşterilerimizin memnuniyetine önem veren firmamız ve çalışma arkadaşlarımız yün halılarınızı dikkat ve titizlik ile temizlemektedir. Adresinizden teslim alınan yün halılarınız özenle işleme alarak özel makinelerde doğal temizlik ürünleri ve anti-bakteriyel jeller kullanılarak temizlenir. Temiz olmasının yanında mikrop ve bakterilerden arındırılan halılarınız daha sağlıklı bir kullanım sunar.

Özenle temizleme işlemine alınan yün halılarınız işlem sonunda aynı titizlik ile kurulama işlemine geçerek paketlenir paketlemenin ardından müsait olduğunuz bir vakitte tarafınıza teslim edilir.

Firmamız yün halı yıkama işlemlerinde titizliğe ve zamana önem vererek en kısa sürede etkili çözümler sunmaktadır. Siz de profesyonel temizlik ve sağlıklı yıkama hizmeti almak isterseniz buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp