Halı Yıkama

Çağrı hattımız:0212 727 58 57‘den bize ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardır halı yıkama sektöründe sayısız halıda işlem yapmış uzman personellerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin kullanmış olduğu halılarınızı titizlik ile yıkıyoruz. Zamanla tozlanan veya kirlenen halılarınızı ilk aldığınız parlaklık ve görünüme kavuşturuyoruz.

Halı yıkamanın inceliklerini ve detaylarını tecrübe eden personellerimiz halılarınıza zarar vermeden en iyi şekilde yıkamaktadır. Halı yıkama işleminde son teknoloji makineler kullanarak daha detaylı temizlik elde etmekteyiz. Makinelerimizdeki özel bölümlerle ve kullandığımız kaliteli kimyasal temizlik ürünleri sayesinde gözle görülmeyen zararlı mikro organizmaları da temizlemekteyiz. Tarafımızca yıkatmış olduğunuz halıları güvenle kullanabilirsiniz.

Sizde halılarınızı maksimum temizliğe kavuşturmak isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirlediğiniz tarih ve saat de ekibimiz bulunduğunuz konuma gelerek halınızı teslim alır ve en kısa zamanda yıkama işlemi uygulanıp paketlenerek tekrar tarafınıza teslim edilir.

TIKLA ARA
WhatsApp