Toyran Profesyonel Halı Yıkama Firması

Toyran Halı Yıkama olarak uzun yıllardır ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Yaptığımız işlerde müşterilerimizin bizleri beğenip tavsiye etmesi firmamızın büyümesinde geniş rol oynamıştır.

Firmamız temizlik sektöründe tecrübeli personellerimiz ve gelişmiş yıkama makinelerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeye hazırız.

Sizlerden aldığımız ürünlere her zaman saygı duyup aynı şekilde tarafınıza iletmekteyiz. Yıkama hizmeti almış olduğunuz halı, yorgan, battaniye vb. ürünlerinizin temizlik aşamasında tüm gerekli kontrolleri yapılarak ürünlerinizde herhangi bir deforme olayı gerçekleşmeden tarafınıza teslimi sağlanmaktadır.

Temizleme işlemi yaparken firmamız halınızın sağlığını korurken aynı zamanda çevreye duyarlı malzemeler ve tasarruflu makineler kullanarak sizlere göstermiş olduğumuz saygıyı çevremize de göstermekten keyif duyuyoruz.

Hafta sonları da dahil olmak üzere 7/24 çalışan firmamıza iletişim sayfamızdaki bilgilerden her zaman ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Toyran Halı Yıkama olarak firmamız;

Yorgan, Stor Perde, El Dokuma Halı, Halı, Kilim, Nepal Halı, Isparta Halısı , Shaggy Halı, Yün Halı ve Battaniye Yıkama hizmetleri sağlamaktadır.

TIKLA ARA
WhatsApp