Nepal Halı Yıkama

Çağrı hattımız:0212 727 58 57‘den bize ulaşabilirsiniz.

Nepal halıları makinede ve elde dokunan halılar olarak ikiye ayırabiliriz. Özel olarak el ile dokunan nepal halılarının temizliği diğer halılara göre daha fazla dikkat gerektirmektedir. Tecrübesiz ellerde özel dokunan nepal halılarınız kalıcı hasarlara uğrayabilmektedir.

Nepal halılar hassas olmasından ötürü kimyasal içeren temizlik malzemeleri halılarınıza zarar verebilir. Bu sebeple özel olarak doğal temizlik ürünleri seçilmelidir.

Tecrübeli ekibimiz tarafından makinede veya elde dokunan nepal halılarınız zarar gelmeyecek şekilde özel olarak temizlemektedir. Temizlik sürecinde kimyasal içermeyen doğal temizlik ürünleri kullanarak etkili temizleme ve hoş bir koku ile teslim sağlıyoruz. Tarafımızca yapılan işlemde nepal halılarınız ilk gün ki şık görüntüsüne ve hoş bir kokuya sahip olur.

Profesyonel halı yıkama ekibimiz tarafından temizlenen nepal halılar kurutma bölümüne alınarak işlem sonunda dikkatlice paketlenir. Sizin belirlediğiniz bir zamanda tarafınıza teslim edilir.

Siz de özel nepal halılarınızı güvenli ve etkili bir yerde temizlemek istiyorsanız buradan bizimle iletişime geçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp