Battaniye Yıkama

Çağrı hattımız:0212 727 58 57‘den bize ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardır temizlik sektöründe hizmet veren firmamız müşterilerimizin kış aylarına yaklaşması ile birlikte sıklıkla tercih edilen battaniyeleri tarafımıza teslim ederek en sağlıklı temizlik hizmetini almaktadırlar.

Battaniyeler kış aylarında uyurken tercih edildiği için yüz kısmına teması çok fazla olan eşyalardır. Bu nedenle temizliği sağlığınız için çok önemlidir.
Toyran Halı Yıkama firması olarak kış aylarında sizlerin üşümesini istemeyiz bu sebeple tarafımıza yıkanması için vermiş olduğunuz battaniyelerinizi en kısa süre içerisinde sağlığınızı etkilemeyecek ve yan etkileri bulunmayan doğal temizlik ürünleri ile yıkanıp, kurutulup tarafınıza özel paketleme sistemi ile teslim edilmektedir.

Battaniyelerin temizliğinin önemi kadar dikkat edilmesi’ de önemlidir hassas ve yumuşak yapısı çabuk deforme olmaya müsaittir. Bu sebeple uzman çalışma arkadaşlarımız battaniyelerinizi özel makinelerde
yıkarken gerekli kontroller yapılarak zarar vermeden işlem yapmaktadırlar.

Sizde kış aylarında temiz ve sağlıklı bir battaniye için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp