Yorgan Yıkama

Çağrı hattımız:0212 727 58 57‘den bize ulaşabilirsiniz.

Günlük hayatta sürekli kullandığımız yorganlar kısa süreler içinde kirlenebilir ve bu kirlenmenin yanında zamanla rahatsız edici kokular meydana gelebilir.

Toyran halı yıkama olarak kirlenmiş yorganlarınızı özel temizlik malzemelerimiz ve etkili makinelerimiz ile en temiz şekilde yıkamaktayız. Kullanmış olduğumuz özel makineler ve temizlik malzemeleri ile yorganlarınız temiz ve hoş bir kokuya sahip olur.

Yıllardır bu sektörün içinde olan ekibimiz yorgan yıkamanın zorluklarını ve bu zorluklardan gelen ince ayrıntılarını bilmektedir. Bu tecrübe sayesinde yıkanan yorganlarınız ilk gün ki görünümüne sahip olmaktadır. Halılarınız uzman ekibimiz ve gelişmiş makinelerimiz ile yıkanırken herhangi bir yıpranma veya deforme işlemi görmeden dikkatli ve kontrollü olarak temizlenmektedir.

Tarafımızca temizlenen yorganlarınız özel kurutma makinelerinden geçerek sağlıklı şekilde kurumaya bırakılır ve özenle paketlenerek tarafınıza teslim edilir.

Sizde yorganlarınızı profesyonel bir ekip tarafından titizlik ile yıkanmasını istiyorsanız iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp