Halı Yıkama Süreci Nasıl Olur ?

Profesyonel anlamda yıkama hizmeti veren firmamız bizden istediğiniz gün ve saat’ de gelerek belirlemiş olduğunuz konumdan yıkatmak istediğiniz halılarınızı teslim alarak dikkat ile yıkama hizmeti veren firmamıza getirir.

Yıkama alanımıza gelen halılarınız öncelikle bazı özel işlemlerden geçerek içerisinde tutulan kiri ve tozun daha etkili temizlenmesi için yumuşatılır. Yumuşa işleminin ardından halınızın yapısına uygun makinede gerekli kontroller sağlanarak en ince ayrıntısına kadar temizlenir ve bu temizlik biraz zaman alabilir. Temizleme işleminin sonunda halılarınız özel makinelerimiz ile iç kısımları kontrol edilir ve herhangi bir kir, toz, leke ile karşılanırsa tekrar makineye alınarak gerekli kontroller ile temizlenir. Tamamen tertemiz olan halınız kurutma bölümüne taşınarak durulama yapılır ve yine özel bir alanda gelişmiş ekipmanlar ile kurutmaya bırakılır.

Kurulama işleminin sonunda kalıcı hoş bir koku bırakması için özel işlem uygulanır ve dikkatlice paket yapılarak sizinle iletişim kurulur. Sizden aldığımız tarih ve saat bilgine uyarak bulunmuş olduğunuz konuma ekibimiz gelerek halınızı teslim eder.

Bu yıkama sürecinde önceliğimiz her zaman halınızın temizlenmesinin yanında deforme, veya kalıcı hasar görmesini engellemek bu anlamda yıllarını vermiş uzman kadromuz oldukça başarılı olup halılarınızı güvenle yıkamaktadırlar.

Sizde halınızın deforme olmadan temiz ve sağlıklı olmasını istiyorsanız iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz…

TIKLA ARA
WhatsApp