Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Güven Elektrik & İnşaat, kurulduğu yıldan bugüne kurucularının ve çalışanlarının profesyonel, işini seven ve müşterisine %100 memnuniyet garantisi veren bir firmadır.

Güven Elektrik & İnşaat olarak firmamız;

Otomasyon Sistemleri, Pano Montaj, Havuz Aydınlatma, Güvenlik Sistemleri ve Bahçe Aydınlatma hizmetleri sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz


Battaniye Yıkama

Uzun yıllardır temizlik sektöründe hizmet veren firmamız kış aylarının yaklaşması ile birlikte sıklıkla tercih edilen battaniyeleri tarafımıza teslim ederek en sağlıklı temizlik hizmetini alırlar

El Dokuma Halı Yıkama

Günümüzde önemli yeri olan el dokuma halılar genellikle geçmişten günümüze gelmiştir ve bu sebepten ötürü manevi değerleri yüksektir. Sizlerin olduğu kadar bizler içinde önemli olan el dokuma halılarınız...

Halı Yıkama

Uzun yıllardır halı yıkama sektöründe sayısız halıda işlem yapmış uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimizin titizlikle kullanmış olduğu halılarınızı titizlik ile yıkıyoruz.

Isparta Halısı Yıkama

Günümüzde kullanım açısından popülerliği artan Isparta halılarınızı tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile beraber ilk gün ki temiz haline çeviriyoruz.

Kilim Yıkama

Yıkanması diğer halılara göre daha zor ve zahmetli olan klimler uzman olmayan kişiler tarafından yıkanmaya çalışıldığında kliminiz hasar görebilir ve kullanılmaz hale gelebilir.

Nepal Halı Yıkama

Nepal halılar makinada ve elde dokunan halılar olarak ikiye ayırabiliriliz. Özel olarak el ile dokunan nepal halıların temizliği diğer halılara göre daha fazla dikkat gerektirmektedir. Tecrübesiz ellerde özel dokunan nepal halılarınız kalıcı hasarlar ile karşılabilir.

Shaggy Halı / Şagi Halı Yıkama

Tüylü, modern ve rahat kullanımı ile günlük hayatta kullanımı artan shaggy halılarınızı titizlikle yıkamaktayız. Shaggy halıların şık görünmesini sağlayan uzun tüylü yapısı tozu ve kiri içinde tutarak temizlenmesi zor bir hale gelir

Stor Perde Yıkama

Stor perde, şık görüntü katması ile birlikte ofis ve evlerde kullanımı artmıştır. Ofis veya ev ortamında kullanılan stor perdeler zamanla ortam içersinde sigara dumanı yemek kokusu vb.

Yorgan Yıkama

Günlük hayatta sürekli kullandığımız yorganlar kısa süreler içinde kirlenebilir ve bu kirlenmenin yanında zamanla rahatsız edici kokular meydana gelebilir.

Yün Halı Yıkama

Günümüzde görüntüsü ve kullanışlığı açısından cok sık kullanılan yün halılar yapısından ötürü hassas ve kirlenmeye müsait halı türlerindendir. Hassas yapısı nedeniyle temizliği yapılırken dikkat gerektirir aksi taktirde geri dönüşü olmayan zararlar görebilir.

TIKLA ARA
WhatsApp